2013

Výsledky 2013

David - 1. místo - 13.4. Butovický rohlík - DT 3,5-10,5-0,6

David - 2. místo - 21.4. Újezdský duatlon - 3-25-2 

David - 22. místo - 4.5. Kouřimská 50 - 100km silnice

Daniela - 6 . místo - 4.5. Kouřimská 50 - 50km silnice

David - 1.místo - 8.5. Kvadriatlon dvojic - s Jonášem

David - 7. místo (2.kat) - 11.5. Krušnoman duatlon - 5-75-15

David - 8. místo (7.kat) - 25.5. MČR Xterra duatlon, Žluté lázně - 3,5-24-7

David - 11. místo (1.kat) - 1.6. Czechman - 1,9-90-21

David - 2.místo - 8.6. Xterra Hořice - 1-25-7

David - 7.místo - 15.6. MČR Xterra Ostrov - 1,2-32-9

David - 1. místo - 22.6. Genesis Bike Prague - 35km MTB

David - 11.místo (9.místo Elite) - 29:6. SP Xterra Švýcarsko - 5-24-10 (duatlon)

David - 221.místo - 7.7. SP Xterra Francie - 1,5-39-11 (defekt)

David - 3.místo - 13.7. Xterra Davidův mlýn - 1-36-9

Daniela - 3.místo v kat. - 13.7. Xterra Davidův mlýn - 1-36-9

David - 1. místo v kat. - 22.7. Rakovnické cyklování - 48km MTB

David - 2. místo - 27.7. Triatlon Melechov - 0,4-33-6

David - 13. místo - 10.8. SP Xterra Czech - 1,5-36-10

Daniela 6. místo v kat. - 10.8. SP Xterra Czech - 1,5-36-10

David 21. místo v Elite - 17.8. SP Xterra Germany - 1,5-36-9 (technické problémy)

Daniela - 6. místo v kat. - 17.8. SP Xterra Germany - 1,5-36-9

David 7.místo - 31.8. Xterra Klíny - 1,5-33-8

Daniela - 1.místo v kat. - 31.8. Xterra Klíny - 1,5-33-8

David - 1.místo - 7.9. Mácháčský pohodář - 0,5-15-5

David - 6. místo (4. v kat.)- 15.9. Pražský MTB pohár - Libuš - 30km XC

David - 1. místo - 21.9. Zlatohorská magistrála - 40km MTB

Daniela - 2. místo - 21.9. Zlatohorská magistrála - 20km MTB

David - 5. místo - 28.9. Jurečkovská šlapka - 24km XC

Daniela - 5. místo - 28.9. Jurečkovská šlapka - 12km XC

David - 16. místo (8. v kat.) - 5.10. Symbio XC - 37km XC

Daniela- 10. místo - 5.10. Symbio XC - 27km XC

David - 10. místo (4. v kat.)- 6.10. Pražský MTB pohár - Zličín - 23km XC

David - 5. místo (3. v kat.)- 13.10. Pražský MTB pohár - Řepy - 23km XC

David - 3. místo - 19. 10. Jesenický surovec - 50km MTB

Daniela - 2. místo v kat.- 19. 10. Jesenický surovec - 50km MTB