2014

Výsledky 2014

David - 1. místo - 31.12.2013 - 1.1.2014 Silvestrovsko - Novoroční běh  - 3,5km

Daniela - 3. místo - 31.12.2013 - 1.1.2014 Silvestrovsko - Novoroční běh  - 3,5km

David - 6. místo, 2. v kat. - 18.1. CMT Winter Hradec Králové - MTB 40km

David - 25. místo, 5. v kat. - 12.4. CMT Pálava - MTB 55km 

David - 8. místo, druhá skupina  - 19.4. Sázavák - Road 75km 

David - 1. místo - 26.4. Butovický rohlík - DT 3,5-10,5-0,6

Daniela - 1. místo - 26.4. Butovický rohlík - DT 2,5- 8-0,6

David - 2. místo v Open - 27.4. Pražský MTB pohár Řepy  - XCO 21km

David - 3. místo, 2. místo Mistroství UAC MTB - 1.5. Cukroušův Mazec - UAC- MTB 79km

Daniela - 8. místo ženy, 5. v kat. - 1.5. Cukroušův Mazec - MTB 38km

David - 2. místo, 1. v kat. - 3.5. XCO Beckov Eurobike Praha - UAC - XCO 16km

David - 2. místo v Open - 4.5. Pražský MTB pohár Kbely  - XCO 30km

David - 10. místo, 2. v kat.  - 8.5. CMT Liberec  - MTB  54 km

David - 4. místo - 18.5. UAC Bělečské okruhy - Road 91km

David - 5. místo - 25.5. ELM  Bělečské okruhy - Road 110km

David - 11. místo, 3. v kat. - 1.6. CMT Hradec Králové - MTB 56 km

Daniela - 266. místo, 5. v kat. - 1.6. CMT Hradec Králové - MTB 56 km

David - 6. místo, 1. v kat. - 1.6. CMT Plzeň - MTB 50 km

Daniela - 187. místo, 4. v kat. - 1.6. CMT Plzeň - MTB 50 km

David - 1. místo - 14.6. Genesis Bike Prague- MTB 35 km

Daniela - 101. místo, 12. v kat. - 14.6. Genesis Bike Prague- MTB 35 km

David - 5. místo, 3. v kat. - 28.6. MR SAC v MTB - XC 25 km

David - 1. místo - 29.6. Pražský terenní triatlon - TT  0,8- 26- 10,5

David - 20. místo, 15. v kat. - 6.7. SP Xterra France- TT 1,5- 40- 10

Daniela - 308. místo, 15. v kat. - 6.7. Xterra France Decouverte- TT 0,5- 20- 5

David - 3. místo, 1. v kat. - 19.7. Rakovnické cyklování - Městské XC - XC 18 km

David - 1. místo, 1. v kat. - 20.7. Rakovnické cyklování - Maraton - MTB 51 km

David - 7. místo, 6. v kat. - 20.7. Rakovnické cyklování - Silniční kritérium - Road 18 km

David - 2. místo, 2. v kat. - 27.7. Hradecký terénní triatlon - TT 0,6- 24- 4 km

David - 7. místo, 2. v kat. - 2.8. CMT Plzeň - MTB 44 km

David - 10. místo, 8. v kat. - 16.8. Podkrkonošký maraton - MTB 50 km

Daniela - 13. v kat. - 16.8. Podkrkonošký maraton - MTB 50 km

David - 15. místo, 7. v kat. - 24.8. CMT Beroun - MTB 40 km

Daniela - 3. místo - 24.8. CMT Beroun - MTB 17 km

David - 9. místo - 30.8. Velká cena Úval - UAC - XC 23 km

Daniela - 7. místo - 30.8. Velká cena Úval  - UAC- XC 15 km

David - 4. místo - 6.9. XC Řež - UAC - XC 23 km

David - 1. místo - 7.9. Pražský sprint triatlon - TT - 0,2-10 -2,5

Daniela - 3. místo - 7.9. Pražský sprint triatlon - TT - 0,2-10 -2,5

David - 13. místo, 1. v kat. - 13.9. CMT Praha - MTB 40 km

Daniela - 4. místo - 13.9. CMT Beroun - MTB 20 km

David - 5. místo, 1. v Open. - 14.9. Pražský MTB pohár Libuš  - XCO 30km

David - 4. místo, 1. v Open. - 21.9. Finále Pražského MTB pohárů Řepy  - XCO 20km

David - 2. místo - 27.9. MahaCup - UAC  - XCO 40km

Daniela - 4. místo - 27.9. MahaCup - UAC  - XCO 40km

David - 2. místo - 4.10. Oparenské okruhy - KS  - XCO 23km

David - 1. místo - 18.10. Jesenický surovec - UAC - MTB 50km

Daniela - 3. místo - 18.10. Jesenický surovec - MTB 25km


David: 35 závodů

Daniela: 14 závodů


David:

Cyklomaraton tour: 4. místo, 1. místo v kat. 20-29 let, odkaz

Pražský MTB pohár: 3. místo OPEN, odkaz

UAC MTB: 1.místo v mužích, odkaz

       Unie amaterských cyklistů