Partneři

Od roku 1994 jsme tu pro Vás. Klademe důraz na kvalitu nabízeného sortimentu a služeb. Jsme největší pražský prodejce kol Trek. V našem sortimentu dále naleznete značky Bontrager, SKS, Topeak, Schwalbe, Craft, Shimano, SRAM, Uvex a mnoho dalších.

V našem odborném servisním zázemí se specializujeme servis jízdních kol a jejich komponentů, tak abychom zaručili maximální a perfektní chod kola či samotného dílu. Servis zhotovují zkušení mechanici, kteří jsou každoročně proškolováni a seznamováni s novinkami od největších výrobců komponentů a kol. Specializujeme se na servis odpružených vidlic a tlumičů všech výrobců, jako jsnou například Fox Racing Shox, Rock Shox, SR Suntour, Manitou, RST a další

Zabýváme se zakázkovým zaplétáním kol dle přání a preferencí zákazníka, doporučíme a pomůžeme vybrat vhodné komponenty. Špičkové a přesné centrování provádíme pomocí profesionálních nářadí včetně dotažení výpletu pomocí tenziometru Park Tool, kdy jsme schopni zaručit optimální napnutí drátů k určitému jízdnímu stylu či váze jezdce. Můžete bez obav u nás nechat servisovat vaše kola, jsme servisní středisko pro zapletená kola Mavic, dále servisujeme všechny výrobce kol např.: Shimano, Fulcrum, DT Swiss a jiné.

Naše prodejna je vybavena systémem Body Scanning CRM optimalizací a nastavení posedu pro daného jezdce. V rámci každého u nás zakoupeného kola Vám zdarma nastavíme kolo podle vašich preferencí a jízdního stylu. Pomocí přesného laserového měření zjistíme Vaše proporce a stavbu těla a následně k danému kolu vyladíme posed, tak abyste byli maximálně spokojeni. Tuto službu lze vykonat i na vašem stávajícím kole.

V prodejně Bike Gallery najdete americkou legendární značku CANNONDAL, ucelenou řadu značky MERIDA, francouzkou značku LAPIERRE,jsou tu  k vidění takové lahůdky jako YETI a ROCKY MOUNTAIN, nebo NINER, pro ortodoxní vyznavače silniční cyklistiky jsou nabídnout perly v podobě speciálů italských klasik jako PINARELLO či FONDRIEST a v neposlední řadě je značka FOCUS.

Nepřeberné množství doplňků a vychytávek zastupují značky skotského výrobce ENDURA,  MET, GIRO, BELL, CONTINENTAL, SCHWALBE, FIZIK, SELLE ITALIA SRAM, POWERBAR, SHIMANO, CAMPAGNOLO, OAKLEY, LOOK, KNOG, atd.. Bike Gallery je výhradními zástupci značek HYDRAPA, LEZYN, DEFEET 

V neposlední řadě, když kolo bude potřebovat odborný servisní zásah, je tu k dispozici profesionálně vybavená dílna nářadím značky Park Tool, která je pro svou kvalitu mezi servismany po celém světě velmi oblíbena.

 

         

Od svého založení se mnohokrát prezentovala jako průkopník a inovátor funkčního outdoorového oblečení a vybavení, které se prosadilo a získalo uznání nejen mezi špičkovými sportovci ale i u odborné veřejnosti. Velkou rozmanitostí portfolia dokáže uspokojit jak příznivce vytrvalostních i akčních sportů, tak i fanoušky stylové městské módy pro každodenní užívání. Veškeré tyto inovace se staly synonymem kvality a záruky, jenž se firma The North Face® snaží neustále vylepšovat a zdokonalovat. Přesně podle hesla „Never stop exploring".

 

       

MyBody-ID obsahuje důležité informace o vás nebo o vašich nejbližších. V určitých situacích mohou být tyto informace životně důležité! MyBody-ID ocení kdokoli, kdo chce nosit své důležité informace neustále při sobě. Buďte zodpovědní vůči sobě i svým blízkým.

Pro sportovce, vaše děti, seniory, pro celé rodiny. Do práce i do společnosti, na cesty i pro šťastné návraty.

 

      

Compresport je ideální pro všechny druhy sportů, bude Vaším spolehlivým doplňkem při tréninku, v závodě i v regeneraci. Compressport zvyšuje množství kyslíku ve svalech a součastně redukuje množství kyseliny mléčné v krvi. Zvyšuje účinnost žilního odtoku krve z nohou zpět k srdci, snižuje tím čas potřebný pro regeneraci. Návleky také velice účinně snižují svalové otřesy a vibrace, snižují únavu svalstva a předchází tak možnému vzniku zranění.

 

      

 

  

TEJPY.cz nabízí kineziologické tejpy, pevné fixační tejpy, tejpovací pomůcky, masážní oleje, rehabilitační pomůcky...

Světoznámé značky jako RockTape, BB Tape, Nasara, Sixtus, Cramer, DynamicTape, Sportique