Sezona 2016

Po delší odmlce jsem z aktualizoval stránky. Vložil jsem přehlednou tabulku s loňskými výsledky.  Vypsal jsem pár letošních závodů, kde bych mohl startovat do konce léta. Na kombinoval jsem pěkný mix triatlonu, běhu, cyklistiky a i dalších disciplín. Od září do listopadu je ještě velké množství závodu, během léta uvidí, na co se budu připravovat. Jeden cíl nebo spíše sen mam jasný, ale trénink musí být poctiví a zdraví musí vydržet.

Dále jsem přidal informace a odkazy na nový tým SK Kola Víšek, který letos budu prezentovat na závodech v triatlonu. Tým vznikl letos a jeho členové jsou nadějní triatlonový reprezentanti v kategorii K23 a dále aktivní triatlonisti s nejvyššími ambicemi ve svých kategoriích. Letos se mi hned zkraje roku povedlo pro tým získat první titul. Na konci ledna v Jablonci jsem se stal Mistrem ČR v zimním triatlonu, článek a rozhovor.

Nyní se potýkám už přes měsíc s bolavým kolenem. Na začátku března jsem nešťastně spadl na náledí. Další týden během soustředění na Malorce se mi bolest kolena zvyšovala, až jsem téměř nemohl chodit.  Konečně už mohu chodit bez bolesti, ale na běh a kolo to stále není. Mohu tedy jen plavat, cvičit a začal jsem jezdit na bruslích, kde naštěstí koleno tolik netrpí. V dalších týdnech mě čekají návštěvy u doktora a budu dostávat injekce s kyselinou hyaluronovou. Projevily se mi problémy se špatnými tvary obou čéšek. V mládi, když jsem hrával florbal, musel jsem nosit ortézy, které mi byly nyní také doporučeny. Tak se uvidí….

 

Kalendář závodů

13.5. - 15.5.
Vltava Run
29.5. NON-STOP DOGWEAR DOG BIATHLON
4.6. Běh okolo Hostěnic
11.6. Hornettlon
24.6. - 25.6.
Liberecky survival
25.6. Terezínský triatlon
26.6. Terénní triatlon Hostivař
2.7. Boletice race
9.7. Welzluv kvadriatlon
22.7. - 24.7.
Rakovnicke cyklovani
23.7. Karlštejn Tour České spořitelny
30.7. MINI TriPrague
30.7. - 31.7.
Berounska desitka
31.7. Hradecký terénní triatlon
6.8. - 7.8.
Xterra Poland
7.8. Házmburk X-offroad triathlon
13.8. Kytlicky minitriatlon
13.8. Pilsenman
20.8. Xterra Germany
20.8. Triatlon Fojtka