Úspěchy

2015

Cyklistika

4. místo v celkovém pořadí Cyklomaraton tour

1. místo v kategorii 20-29 let

3. Praha

6. Plzeň 

6. Winter Hradec Králové

podrobné výsledky

 

1. místo v  celkovém pořadí UAC MTB - Unie amaterkých cyklistů

2. Mistrovství UAC MTB

3. Mistrovství ČR SAC MTB

7 vyhraných závodů UAC

podrobné výsledky

 

3. místo v Pražském MTB poháru v pategorii OPEN

2x 1. místo Libuš a Řepy

2x 2. místo Řepy a Kbely

podrobné výsledky

 

1. místo v Genesis Bike Prague - 35km

Silnice - Bělečské okruhy

4. místo v UAC a 5. místo v ELM 

 
Triatlon

20. místo Xterra France

1. místo Pražský terenní triatlon

1. místo Pražský sprint triatlon

2. místo Hradecký terenní triatlon

 

                                 

 

2013

Zimní triatlon

2. místo v celkovém pořadí ČP

4. místo MČR Vimperk

9. místo ITU EUROPEAN CUP

3. místo Žďár nad Sázavou  

5. místo Viessmann Jesenický zimní triatlon, 2. místo v kategorii 20-29 let

podrobné výsledky

Xterra

4. místo v celkovém pořadí ČP

2. místo ČP Xterra Hořice

3. místo ČP Xterra Davidův mlýn

13. místo WORDL CUP Czech – Prachatice

9. místo WORDL CUP Switzerland

podrobné výsledky

Dlouhý driatlon 

16. místo v celkovém pořadí ČP, 5. místo v kategorii 25-29 let

7. místo ČP Krušnoman duatlon, 2. místo v kategorii 

11. místo ČP Czechman, 1. místo v kategorii

5. místo MČR Pilman v kategorii 

podrobné výsledky

1. místo Mácháčský pohodář - terénní triatlon

2. místo triatlon Melechov

5. místo v Pražském MTB poháru v kategorii OPEN

3. místo O pohár MČ Praha - Libuš

3. místo Finále v Řepích 

1. místo Genesis Bike Prague - 35 km 

2. místo Újezdský duatlon - Tři pro zdraví 

1. místo Zlatohorská magistrála - MTB 

3. místo Jesenický surovec – MTB

 

2012

Zimní triatlon

3. místo v celkovém pořadí ČP

3. místo  MČR Jílemnice

2. místo Viessmann Jesenický zimní triatlon

podrobné výsledky

Xterra

4. místo v celkovém pořadí ČP, 1. místo v kategorii 20-29 let

6. místo MČR Xterra Ostrov

5. místo ČP Xterra tour Lázně bělohrad , 2. místo v kategorii 20-29 let

4. místo ČP Xterra tour Klíny, 1. místo v kategorii 20-29 let

14. místo WORDL CUP Czech - Prachatice, 3. místo v kategorii 25-29 let

podrobné výsledky

3. místo Mácháčský pohodář - terénní triatlon , 2. místo v kategorii 20-29 let

2. místo Cyklomaraton tour - Okolo Ústí -  kat. 20- 29 let

1. místo Václavický krpál - UAC MTB

1. místo SYMBIO+ CROSS COUNTRY DOLNÍ JIRČANY

3. místo Ekor Cup - UAC MTB

4. Jesenický surovec - MTB , 2. místo v kategorii 20-29 let 

 

2011

Zimní triatlon

2. místo v celkovém pořadí ČP

2. místo  MČR Vimperk

podrobné výsledky

Xterra

4. místo v celkovém pořadí ČP

3. místo v celkovém pořadí Xterra tour , 1. místo v kategorii 20-29 let

3. místo ČP Xterra tour Prachatice

3. místo ČP Xterra tour Hradec Králové

1. místo MČR Xterra duatlon - kat. 20-29 let

podrobné výsledky

2. místo Xterra European tour - kat. 20-24 let

11. místo WORDL CUP Czech - Špindlerův Mlýn, 1. místo v kategorii 20-24 let

14. místo ME Zittau, 2. místo v kategorii 20-24 let

5. místo MČR v dlouhém duatlonu, 2. místo v kategorii 20-29 let

9. místo v celkové pořadí  TriTour, 3. místo v kategorii 20-29 let

6. místo Nymburk - Ostrá, 3. místo v kategorii 20-24 let

1. místo Tři pro zdraví - Újezdský duatlon

2. místo Mácháčský pohodář - terénní triatlonu

1. místo Auto Enge triatlon Hrádek

1. místo Házembur X-offroad triatlon

1. místo O pohár MČ Praha 4 - XC

2. místo Jesenický surovec - MTB , 1. místo v kategorii 20-29 let

5. místo Winter Trans Brdy - MTB

11. místo Bobr cup - štafety 

 

2010

1. místo v celkovém pořadí  Krále Středohoří

5x vyhraný závod, 1x druhý, 2x třetí, z toho 7x vyhraný závod v kategorii 20- 29 let

3. místo v celkovém pořadí Tři pro zdraví, 1. místo v kategorii 20-29 let

3. místo Újezdský duatlon

1. místo MTBO Klánovice

4. místo v celkovém pořadí UAC v MTB, 1. místo v kategorii 20-29 let

3. místo MČR SAC v MTB  Odolená Voda- v kategorii 20-29 let

5. místo Mistrovství UAC v MTB Kralupy nad Vlatavou

1. místo v celkovém pořadí Ceny HSH

8. místo v celkovém pořadí v Pražské zimní lize orientačního běhu 2009/2010

7 závodů z 20, 4x mezi prvními třemi

4. místo  AMČR v zimním triatlonu ve Vimperku

2. místo v silničním kritériu Cihlářův Memoriál - kategorii 20-29 let

10. místo silniční Mistrovství UAC

8. místo MČR ve sprint triatlonu Poděbrady- age groups

2. místo Xterra duatlon Žluté lázně - kategorii 20-29 let

2. místo Cyklomaraton tour Okolo Prahy - kratší trať 30km

56. místo Velká Kunratická - 13:55

 

2009

2. místo v celkovém pořadí  Krále Středohoří, 2. místo v kategorii 20-29 let

3x druhý, 1x třetí, z toho 8x mezi prvními třemi v kategorii 20- 29 let

2. místo v celkovém pořadí Ceny HSH

2. místo v HP poháru (triatlon) v kategorii

6. místo v celkovém pořadí v Pražské zimní lize orientačního běhu 2008/2009 -  9 závodů z 15

3. místo  AMČR v zimním triatlonu ve Vimperku

5. místo Mistrovství Plzeňského kraje v duatlonu

1. místo Posázavský drsoň - klasik, 21km(běh)- 47km(silnice)- 16km(kajak)

2. místo Pilsenman - přebor Čech v terénním kvadriatlonu 1-11-42-15

2. místo Den sportu Prahy 6 - XC

4. místo GigaSport bike festival

56. místo  Velká Kunratická - 14:02

 

2008

1. místo Pilsenman v kategorii - terénní kvadriatlon 1-11-42-15

8. místo Xterra Melechov, 5. místo v kategorii- první triatlon

1. místo Den sportu Prahy 6 - XC

3. místo Tom Řež UAC MTB

8. místo Pražský parkový survival, 4. místo v kategorii akademik